BİZİMLE ÇALIŞIR MISINIZ?

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Süreç Limited Şirketi olarak insan kaynaklarına verdiğimiz önemin sebebi, ülkemizde yeni yerleşmeye başlayan iş sağlığı ve güvenliği alanında, kaliteli, eksiksiz, sorumluluk sahibi, şeffaf ve daima güncel bir İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü yaratmayı hedeflemekten gelmektedir.

Bu kültürün başlangıç noktası olan çalışanlarımızın ilerlemeleri ve hedeflerimizin gerçekleşmesi için; işe alım süreçlerinde seçici, yönetim ve çalışan olarak yapılan tüm işlerde ortak sorumluluk alan, çalışanlara yeteneklerini kullanma fırsatı veren, gelişime daima destek olan, adaletli bir insan kaynakları politikamız vardır.

Süreç limited şirketi, yenilikçi, başkalarına duyarlı, gelişime açık, çözüm odaklı çalışabilen, her zaman güncel kalan, zamanın teknolojik değişikliklerine uyum sağlayan, sorumluluk sahibi ve güvenilir bireylerin çalışması için İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ayrıcalıklı bir şirket olmuştur.

Bu politikalar doğrultusunda aşağıda belirtilen veya ileri bir tarihte oluşabilecek açık pozisyonların birinde bizimle çalışmayı düşünürseniz detaylı özgeçmişiniz ile beraber surecosgb@gmail.com adresine başvurabilirsiniz